На Уманщині розпочали будівництво медичної амбулаторії

На Уманщині розпочали будівництво медичної амбулаторії

Будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочалося в селі Кочержинці Паланської об’єднаної територіальної громади Уманського району. За словами голови Уманської райдержадміністрації Світлани Волошенюк, доступні та якісні медичні послуги в умовах нової амбулаторії місцеві жителі зможуть отримувати уже з початку наступного року. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Будівництво спрямоване на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості та проводиться за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів. Вартість проєкту – 7 млн 832,5 тис. грн.

Наразі виконане горизонтальне планування території та ведеться будівництво фундаменту. Також проводяться роботи з підведення комунікацій – водопостачання та водовідведення.

«Якість медичного обслуговування великою мірою залежить від умов праці медичних працівників, оснащення установи. В результаті медичні працівники та пацієнти амбулаторії отримають оснащену, згідно вимог, нову будівлю. Переконана, це допоможе краще дбати про здоров’я наших людей», – зазначила Світлана Волошенюк.

Нагадаємо, на Уманщині уже завершили роботи із будівництва нових сучасних амбулаторій у селах Дмитрушки, Ладижинка та селищі Бабанка.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x