Держава не змогла забезпечити широке тестування лікарів, в дефіциті захисні засоби та ліки: обласна команда «ЄС» відвідала лікарні Черкащини

Держава не змогла забезпечити широке тестування лікарів, в дефіциті захисні засоби та ліки: обласна команда «ЄС» відвідала лікарні Черкащини

Обласна команда «Європейської Солідарності» продовжує активно спілкуватися з виборцями. Днями відвідали Жашків, Христинівку і Умань, де представили кандидатів від партії до місцевих органів влади, відвідали потужні місцеві підприємства та, звісно, відгукнулися на потреби закладів охорони здоров’я і передали ІФА-тести для Уманської та захисні костюми для Христинівської районних лікарень.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді України Ірина Геращенко, яка разом з лідером обласного осередку «ЄС» Романом Сущенком поспілкувалися з виборцями Черкащини, відзначила, що наразі як ніколи важливо зробити правильний вибір. Саме від нього залежить, хто представлятиме місцеві органи самоврядування наступні 5 років – проукраїнські патріотичні сили, які готові боротися за економічну стабільність кожного регіону, чи випадкові люди, непрофесіонали і, що найгірше, представники «п’ятої колони».

 

Яскравим прикладом некомпетентності влади слугує ситуація, яка склалася у медичній галузі країни, яка наразі бореться із коронавірусною інфекцією «COVID-19».

– Разом з Романом Сущенком передали якісні ІФА-тести для виявлення антитіл COVID-19 від фонду Марини і Петра Порошенків для безкоштовного тестування медиків Уманської районної лікарні. Ми тут не вперше. На початку пандемії завозили захисні костюми лікарям. Загалом, за час епідемії родина п’ятого президента України передала медзакладам країни допомогу більше ніж на 100 мільйонів гривень. Держава не змогла забезпечити широке тестування лікарів, в дефіциті захисні засоби, ліки, велика проблема з киснем. Сьогодні в цій лікарні перебуває більше 60 хворих на «ковід», медики роблять все необхідне для догляду за хворими. «Європейська Солідарність» вимагає від влади звіту про використання Фонду по боротьбі з коронавірусом і стратегію захисту лікарів, − відзначила народна депутатка Ірина Геращенко.

Згуртована команда «Європейської Солідарності» реалізовує велику благодійницьку програму, наголосив у свою чергу і Роман Сущенко:

«Більше 50 апаратів ШВЛ, 157 000 захисних костюмів для медиків, 10 000 захисних окулярів, десятки й десятки тисяч тестів… Ми продовжуємо допомагати та захищати. Нагадаю, минулого тижня лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко оприлюднив план невідкладних заходів для боротьби з епідемією коронавірусу. Чіткий план подолання епідемії коронавірусу. Зараз ми всі маємо об’єднатися у боротьбі проти цієї епідемії».

У ході візиту на Черкащину представники «ЄС» відвідали і  потужне підприємство ТОВ «Напої плюс» у Жашкові, директором якого є кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від партії Віктор Погорілий.

Підприємство входить до групи компаній «Нові продукти». Лише минулого року завод сплатив більше 1 млрд грн податків, оновив виробництво, запустив лінію по виробництву пива. Завод випускає напої, воду, сидр, експортує продукцію в 15 країн світу.

– Багаторічний директор підприємства Віктор Погорілий – член нашої команди і балотується від «Європейської Солідарності» до Черкаської облради від Уманського округу. Для нашої команди дуже важливо, що представники успішних сучасних виробництв – з нами, аби разом відстоювати захист малого і середнього бізнесу, рівні правила гри, чесну конкуренцію, – наголосила Ірина Геращенко.

В ході візиту на Христинівщину команда «ЄС» представила кандидатів у місцеві органи влади, а  Ірина Геращенко закликала на посаду міського голови Христинівки підтримати кандидатку від «Європейської Солідарності» Людмилу Денисюк:

«Вона знає тут кожну школу, кожний дитячий садочок, не просто кожну лікарню чи амбулаторію міста чи району, а кожного лікаря, тому що вона тут не один рік займається гуманітарними і соціальними питаннями і дуже добре знає, як розвивати цей регіон. Тому я дуже прошу черкащан на виборах, що відбудуться 25 жовтня, підтримати «Європейську Солідарність» до облради, до місцевих рад. Ми захищатимемо ваше право жити гідно».

 

*Політична реклама

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x