Черкащани матимуть змогу безкоштовно проконсультуватися з лікарем телефоном

Черкащани матимуть змогу безкоштовно проконсультуватися з лікарем телефоном

Відсьогодні до 1 грудня 2020 року для жителів області соціально незахищених категорій доступні безкоштовні телемедичні консультації лікарів Мобільної клініки «Добродок+». Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Дистанційно проконсультуватися з лікарями дев’яти спеціалізацій, отримати направлення на аналізи, почути другу думку фахівця, а також отримати попередній діагноз. Медичну допомогу телефоном у зручний час надають 17 лікарів клініки.

Телемедична консультація – економія часу пацієнтів на дорозі і чергах, без ризику інфікування від інших хворих. У період розповсюдження коронавірусної інфекції цей сервіс допоможе розвантажити лікувальні установи та провести консультування дистанційно.

У рамках державно-приватного партнерства із Черкаською ОДА компанія надаватиме безкоштовні послуги протягом тестового періоду до 1 грудня.

Всі лікарі «Добродок+» мають багаторічний досвід роботи в державних та приватних клінік, є практикуючими фахівцями і застосовують сучасні протоколи обстеження і лікування.  Доступні 9 напрямів лікарів: терапевт, сімейний лікар, педіатр, дерматолог, ендокринолог, гастроентеролог, гінеколог, психолог, невролог, отоларинголог.

Для запису на телефонну консультацію пацієнт має зателефонувати на гарячу лінію компанії, назвати прізвище та ім’я та місце проживання. Оператор запропонує спеціаліста та зручний час для консультації.

Гаряча лінія компанії: 0 800 330 036.

Більш детально із сервісом можна ознайомитися за посиланням: https://dobrodoc-plus.com

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x