Перший командир «Азову» взяв участь у відкритті Черкаського Будинку Ветеранів

Перший командир «Азову» взяв участь у відкритті Черкаського Будинку Ветеранів

Новий соціальний проект відкрив свої двері для жителів міста. Будинок Ветеранів імені Євгена Подолянчука – унікальне місце дозвілля для містян, реабілітації воїнів та простір для розвитку молоді. Ще кілька років тому ці стіни у мікрорайоні «Криваліївський» були руїнами дитячого садочку, доки приміщення не взялись відновлювати представники Ветеранського Братерства.
На урочисте відкриття зібрались сотні містян, а також прибув перший командир полку Азов Андрій Білецький.

«6 років тому Євген Подолянчук загинув у боях в Донецькому аеропорту. Він розумів ціну незалежності України і віддав за неї своє життя. Сподіваюсь, що Будинок Ветеранів буде центром тяжіння ветеранів Черкащини, добрим домом для ветеранської спільноти та об’єднає всіх українців Черкас.

У цьому хабі ветерани та їхні родини зможуть отримати юридичну допомогу, тут працюватиме кабінет психотерапевта. Також тут буде діяти музей АТО/ООС та офіс громадської організації «Ветеранське братерство».

У нас насаджується думка, що досвід ветерана – неадекватний для цивільного життя. Та насправді ветеран – це людина з досвідом про те, що таке шляхетність та дружба, які важливіші за життя. Що таке обов’язок захищати нашу країну. Цей досвід може дати багато нашому суспільству», – зазначив Білецький.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x