Черкаські спортсмени здобули 5 нагород на чемпіонаті України з триатлону

Чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, клубів, ШВСМ та чемпіонат України з триатлону в естафетах відбувся 21-24 жовтня в Мелітополі. Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Черкаській області.

Черкаську область на змаганнях представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 з відділення триатлону та вихованці ШВСМ. Загалом черкащани вибороли 5 нагород.

Команда у складі Володимира Шерстова, Ярослава Сича та Максима Лісуна здобула бронзові медалі серед юніорів у естафеті на дистанції 0,3/8,0/2,0.

Команда у складі Богдан Одвігов, Максим Усані та Артем Криворучко стали чемпіонами серед кадетів у естафеті на дистанції 0,3/8,0/2,0.

Команда у складі Юліанни Білан, Катерини Березенко, Єлизавети Ємець посіли перше місце серед кадеток на дистанції 0,3/8,0/2,0.

Особисті нагороди серед дівчат здобули: Вероніка Пащина – срібло чемпіонату, у Ксенії Корнієнко – бронза.