В області працевлаштувалися понад 21 тисяча черкащан

В області працевлаштувалися понад 21 тисяча черкащан

Послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримали 73,5 тисячі людей, зокрема, 31,1 тис. осіб – жителі сільської місцевості та 42,4 тис. жителі міських поселень. Про це повідомляє відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

Чисельність працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості становила 21,4 тис. осіб, зокрема 51,5 % (11 тис. осіб) мешкали у сільській місцевості та 48,5 % (10,4 тис. осіб) проживали у міських поселеннях.

Для профілактики безробіття та пом’якшення дисбалансу на ринку праці обласною службою зайнятості здійснюється професійна орієнтація громадян.

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітних вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості, протягом січня-вересня 2020 року професійне навчання проходили 2,8 тис. безробітних, з яких 77,4 % (2 тис. осіб) жителі сільської місцевості та решта (0,8 тис. осіб) жителі міських поселень.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 4 тис. осіб, з них 71 % (2,9 тис. осіб) жителі сільської місцевості та 29 % (1,1 тис. осіб) жителі міста.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x