“Черкаські Мавпи” змагатимуться з двома командами на виїзді

«Черкаські Мавпи» проведуть ще два матчі на виїзді. Баскетболісти змагатимуться на Півдні України цього тижня. Про це повідомляють на сайті баскетбольного клубу.

5 листопада «Черкаські Мавпи» зіграють з «Одесою».  Нині одесити мають показник 2-5 і посідають 6-те місце в турнірній таблиці. Команда Олега Юшкіна на старті чемпіонату не вирізняється стабільністю. Нещодавно клуб залишили двоє легіонерів, однак до команди повернувся Клим Артамонов. В останніх матчах спортсмени дещо додають у грі. Команда перемогла «Будівельник» і «Харківських Соколів» і поступилася «Дніпру».

7 листопада черкаські баскетболісти змагатимуться з «Хіміком». На початку сезону Южненський клуб здобув Кубок України. Утім нині у «Хіміка» показник становить 2-5, команда посіла 7-ме місце у турнірній таблиці. Зараз южненці грають із вузькою ротацією.

Протягом тижня команди здадуть тести на коронавірус.