У Черкасах виконавчий комітет вніс зміни до бюджету

У Черкасах виконавчий комітет вніс зміни до бюджету

Рішення про внесення змін до міського бюджету 2020 ухвалив виконавчий комітет, про це інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, з державного бюджету надійшла субвенція у розмірі 1 млн 790 тис. грн на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із COVID-19. Саме тому виникла необхідність внесення змін до бюджету.

Ці кошти планується спрямувати на ремонт кисневих систем та придбання концентраторів кисню для довгої кисневої терапії високого тиску. Планується придбати кисневі концентратори для Першої Черкаської міської лікарні, Черкаської міської дитячої лікарні, Черкаської міської інфекційної лікарні.

«На жаль, спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих на коронавірус. Тож міська влада буде дбати про те, щоб наші медичні заклади були забезпечені усім необхідним для боротьби із хворобою», − зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x