Черкащанки стали призерками на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Черкаський тренер Михайло Кисляков поділився успіхами своєї команди на світових змаганнях із бодібілдингу й фітнесу. Про це спортсмен повідомив на своїй сторінці в інстаґрамі.

П’ятеро дівчат стали призерками чемпіонату із «залізного» спорту, що тривав із 6 до 8 листопада в Іспанії, в місті Санта-Сусанна, повернувшись додому із золотими, срібними й бронзовими нагородами:

Марія Бурлака – золота медаль й абсолютна перемога в категорії «майстер фітнес-бікіні», золота медаль у категорії «фітнес-бікіні до 158 см».

Олена Васільєва – бронзова медаль у категории «майстер бодіфитнес» і 6 місце в категорії «бодіфитнес до 168 см».

Наталія Поперечна – срібна медаль у категорії «майстер фітнес-бікіні» і 4 місце в категорії «фітнес-бікіні до 164 см».

Інна Носоленко – 4 місце в категорії «фітнес до 163 см».

Анна Вавілова – 4 місце в категорії «артистик-фітнес».

Крім того, черкащанки посіли 4 місце у загальному командному заліку національної збірної.

Українська збірна у складі 48 атлетів за підсумками змагань посіла першу сходинку медального заліку серед 27 країн-учасниць, здобувши 32 нагороди.