У Черкасах не буде карантину вихідного дня

У Черкасах не буде карантину вихідного дня

На засіданні виконавчого комітету підтримали проект рішення про невпровадження на території Черкас карантину вихідного дня. Таке рішення ухвалила й місцева комісія ТЕБ та НС, засідання якої відбулося під час виконкому, – про це повідомляє «18000».

На засідання виконавчого комітету прийшли підприємці, які просили не впроваджувати в місті карантин вихідного дня. За їхніми словами, він «уб’є» їхній бізнес, оскільки саме у вихідні вони отримують 50% виручки. Підприємці просили дозволити працювати маленьким магазинам, закладам харчування, а також ТРЦ, площа яких може забезпечити дотримання дистанції, та ринкам.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що не бачить потреби вводити такий карантин.

– Так, є проблеми, але їх потрібно вирішувати не таким способом. На сьогоднішній день ми протестували близько 60 тисяч жителів Черкас. Є проблеми з тестами, є проблеми з ліжкомісцями, але ми маємо це вирішувати не за рахунок підприємців, – зазначив Бондаренко. – Я пропоную не підтримувати карантин вихідного дня.

Підтримав позицію мера й директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Всеволод Кульчиковський, зауваживши, що, на його думку, з медичної точки зору такий карантин не є ефективним.

– Із протиепідемічної точки зору це рішення некоректне. Воно не призведе до покращення ситуації. Є градація місць, де найчастіше виникають зараження, от в ній одне з перших місць займають кабінети лікарів. Зараз у них найбільш часто відбуваються зараження, – розповів головний медик Черкас.

Водночас член виконавчого комітету Сергій Амброс зауважив, що рішення про невпровадження карантину має ухвалювати комісія ТЕБ та НС.

Як наслідок, під час виконкому відбулося засідання й комісії ТЕБ та НС, під час якої проголосували за невпровадження карантину вихідного дня на території міста Черкаси.

У Черкасах дозволяється:

– вільне пересування по місту;
– приймати відвідувачів у закладах громадського харчування, включно й на вихідних;
– робота ТРЦ;
– приймання відвідувачів у спортивних клубах, басейнах;
робота ринків;

-приймання відвідувачів в інших закладах розважальних закладах.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x