МОН рекомендує ЗВО перейти на «змішану» форму навчання

МОН рекомендує ЗВО перейти на «змішану» форму навчання

Міністерство освіти та науки радить закладам вищої та фахової передвищої освіти проводити з 16 листопада навчання за змішаною формою. Про це інформує «Укрінформ» з покликанням на пресслужбу Міністерства освіти та науки.

– Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за «змішаною» формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, з урахуванням  епідемічної ситуації в кожному конкретному регіоні та закладі освіти, – йдеться у повідомленні.

Також в МОН зазначили, що керівникам закладів освіти варто враховувати зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, якими забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Водночас у МОН наголосили, що діяльність університетів та закладів фахової передвищої освіти, відповідно до законодавства, організовано на принципах автономії та самоврядування.

– Зважаючи на це, ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу під час дії карантинних обмежень, водночас, про запровадження режиму дистанційного навчання, належить до компетенції колегіального органу управління закладу вищої та фахової передвищої освіти, – повідомили в МОН.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x