Степанов заявив про недостатню кількість ліжок із киснем у Черкаській області

Степанов заявив про недостатню кількість ліжок із киснем у Черкаській області

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив про недостатню кількість ліжок із киснем у Києві, а також у Харківській та Черкаській областях. У цілому по країні налічується 12 168 таких ліжок, пише Суспільне.

«Так, у нас є регіони, де досить напружена ситуація з кількістю вільних ліжок. У цілому по країні у нас 12 168 ліжок із киснем, але є регіони, де ситуація досить напружена. Це Київ, Черкаська і Харківська області. Ми вважаємо, що там недостатня кількість», — зазначив очільник МОЗ під час онлайн-брифінгу 23 листопада.

За його інформацією, наразі в Україні налічується 53 445 ліжок для пацієнтів з COVID-19. Із них заповнені лише 27 792 ліжок (приблизно 52 %). При цьому доступ до кисню і кисневого концентрату мають 25 996 ліжок.

Водночас Степанов запевнив, що уряд та місцева влада мають чіткий план розв’язання проблеми з дефіцитом кисневих ліжок.

«Ситуація повністю контрольована, від початку і до кінця. У нас є чітке розуміння щодо збільшення кількості ліжок, це розуміння втілено в нормативні акти, виділяються потрібні кошти, як на сам процес лікування, так і на забезпеченість ліжок і обладнання», — заявив міністр.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x