На Черащині аграрії сплатили понад 1,3 млрд грн податків

На Черащині аграрії сплатили понад 1,3 млрд грн податків

Аграрії Черкаської області за десять місяців 2020 року сплатили понад 1,3 млрд грн податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування із заробітних плат найманих працівників. Про це поінформувала в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

За її словами, протягом січня–жовтня 2020 року надійшло 730,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати, 77,9 млн грн військового збору та 546 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Цьогоріч за рахунок офіційного працевлаштування 6654 осіб, 729 сільгосппідприємств збільшили фонд оплати праці на 255 млн грн, а 425 підприємств агросектору підвищили заробітну плату, чим збільшили фонд оплати праці на 30 млн гривень. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в результаті збільшення фонду оплати праці порівняно з минулим роком склали 51 млн гривень.

Зокрема, із початку року сільськогосподарські підприємства сплатили до бюджету 527,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб з доходів інших ніж заробітна плата. Тільки у жовтні цього року забезпечено додаткові надходження 6 млн грн податку на доходи фізичних осіб із дивідендів, нарахованих засновникам сільгосппідприємств та 92 млн грн податку із інших доходів, виплачених фізичним особам.

Під час проведення операції «Урожай – 2020» особлива увага приділяється залученню до декларування та повноті сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад  2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу.

Станом на перше листопада залучили до оподаткування 16805 одноосібників, які задекларували 199,8 млн грн доходів. Від сплати податків і зборів надійшло  36 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3 млн грн військового збору.

Зокрема, до декларування залучили 2766 власників сільгосптехніки, які отримали доходи від надання послуг по обробітку землі власною технікою та надання її в оренду. Сума задекларованого ними доходу склала 48,2 млн грн, додаткові надходження до бюджету з податку на доходи фізичних осіб – 8,7 млн грн, військового збору – 723 тис. гривень.

Також, цьогоріч очікується надходження 650 млн грн ПДФО з орендної плати за земельні паї, з яких вже сплачено 413,5 млн гривень.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x