Дитяче відділення Чигиринської лікарні отримало подарунки від Товариства Червоного Хреста

Дата: 17-10-2013, 16:44

Дитяче відділення Чигиринської лікарні отримало подарунки від Товариства Червоного Хреста
Днями Іван Гретченко, очільник Обласнго Товариства Червоного Хреста, завітав на Чигиринщину. Там він відвідав центральну районну лікарню й передав на потреби дітей і медпрацівників дитячого відділення обігрівачі, ковдри, постільну білизну й мийні засоби, а також подарував діткам іграшки.


За словами самого Івана Гретченка допомога дітям категорійних сімей є одним з головних завдань у діяльності Товариства. Тому дитяче відділення Чигиринської ЦРЛ уже декілька років перебуває під опікою обласного Товариства. За останні роки коштом Товариства у відділенні зроблено чимало: здійснені ремонти лікарняних палат, установлено енергоощадні вікна, закуплено нові меблі й штори, передано холодильник, телевізор та відеомагнітофон. Нещодавно відділенню було передано дитячі ваги й ряд препаратів для дітей з малозабезпечених і неповних сімей.

За словами головного лікаря Ігоря Огиренка й завідувачки дитячого відділення Олени Подзідей допомога та увага Івана Гретченка до проблем і потреб закладу – важлива не лише для працівників, а, передусім, для хворих. Адже тепер лікарня, завдяки Товариству, в умовах недостатнього державного фінансування, має змогу постійно покращувати умови перебування і лікування тут дітей, поліпшувати матеріально-технічну базу лікарні тощо.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода