У Черкасах послугами «Інватаксі» зможуть скористатися більше категорій людей

У Черкасах послугами «Інватаксі» зможуть скористатися більше категорій людей

24 листопада виконком Черкаської міської ради ухвалив рішення про розширення категорій користувачів послуги «Інватаксі».

Раніше транспортними послугами могли користуватися лише люди з інвалідністю І групи, які пересуваються за допомогою крісла колісного. Під час зустрічі з міським головою Анатолієм Бондаренком мешканці будинку по вул. Олени Теліги, 15/1 озвучили потребу в користуванні «Інватаксі» й іншими категоріями громадян.

Тож виконавчий комітет ухвалив рішення додати до числа користувачів також осіб І та ІІ групи інвалідності, зокрема і дітей, які пересуваються за допомогою інших допоміжних засобів, таких як милиці чи ходунки.

«Я вважаю, що на наступний бюджетний рік нам необхідно придбати для міста ще хоча б два автомобілі для ”Інватаксі”», − зазначив міський голова Анатолій Бондаренко під час обговорення питання.

 

У департаменті соціальної політики Черкаської міської ради нагадують, що черкасці з інвалідністю можуть безкоштовно замовити послугу «Інватаксі». Користувачі послуги можуть не лише їздити у лікувально-профілактичні заклади, але й замовляти авто для поїздок у межах участі у суспільному житті міста, зустрічей з друзями, відвідувати розважально-культурні заклади та місця відпочинку тощо. Також за допомогою послуги «Інватаксі» люди з інвалідністю можуть дістатися до залізничної станції імені Т. Шевченка під час від’їзду до санаторно-курортних закладів.

 

Замовити «Інватаксі» можна за номером телефону: 64-04-25, 067-22-55-200.

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x