Сергій Сергійчук оглянув хід робіт у тальнівській школі

Сергій Сергійчук оглянув хід робіт у тальнівській школі

На Черкащині продовжують упроваджувати програму Президента України #Велике_будівництво. Більшість об’єктів, які будуємо чи реконструюємо за цією програмою, на завершальній стадії.

Один із таких – Тальнівська загальноосвітня школа №2. У межах робочого візиту в район перевірив хід робіт голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, повідомляють у пресслужбі ЧОДА.

Тут проводять капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасаду.

– Підвищення енергоефективності будівель – вимога часу. Йдеться як про комфортність для учнів та педагогів, а й економію ресурсів, що для громади має вагоме значення. Готуємо об’єкт до здачі в експлуатацію. Нинішня будівельна готовність вже 98%. Тож якісна реалізація проєктів «Великого будівництва» – у пріоритеті та на особистому контролі, – говорить Сергійчук.

Вартість проекту – понад 8,4 млн грн. Це кошти Держфонду регіонального розвитку та бюджету розвитку обласного бюджету.

Загалом у межах #Велике_будівництво відбудовують або капітально реконструюють 4 школи, 5 стадіонів та ще 2 масштабні проекти: Черкаський обласний музично-драматичний театр та частину будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу.

Це – об’єкти соціальної та спортивної інфраструктури, відновлення або будівництво яких дасть змогу покращити життя громадян.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x