Цьогоріч Черкащина отримала 3,3 млн грн для реабілітації дітей з інвалідністю

Цьогоріч Черкащина отримала 3,3 млн грн для реабілітації дітей з інвалідністю

Діти з інвалідністю мають змогу пройти курс реабілітації за принципом «гроші ходять за людиною» другий рік поспіль. У 2020 році для реалізації реабілітаційних заходів унаслідок ДЦП Черкащина отримала 3,3 млн грн. Про це інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Реабілітацію можна пройти у закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також реабілітаційних установах, підприємствах, закладах, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та включені до переліку. Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формує Фонд соціального захисту інвалідів.

Зокрема, соціальні послуги надають у центрах реабілітації. Нині в області функціонують два таких центри. Також працює центр професійної реабілітації для осіб з інвалідністю та п’ять центрів комплексної реабілітації для дітей/осіб з інвалідністю.

У центрах соціальної та комплексної реабілітації дітей/осіб з інвалідністю реабілітаційні послуги отримали 54 дитини групи ризику (діти до трьох років), 517 дітей з інвалідністю та 21 особа з інвалідністю. Також 46 осіб з інвалідністю скористалися послугами з професійної реабілітації.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x