Для черкаських лікарень купили додаткові кисневі концентратори

Для черкаських лікарень купили додаткові кисневі концентратори

Заклади охорони здоров’я в Черкасах, які визначені для госпіталізації пацієнтів із Covid-19, днями отримали 77 нових кисневих концентраторів. 27 із них передали Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги, ще 50 – інфекційній. Обладнання придбали за кошти субвенції з державного та обласного бюджетів. Про це інформують у Черкаській міській раді.

 

– Основним елементом лікування вірусної пневмонії, спричиненою коронавірусною інфекцією, є адекватне кисневе забезпечення. Йдеться про доставку кисню під визначеним тиском до легень, аби не страждали головний мозок, серце, нирки, печінка, – поділилася заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надія Гетьман. – Киснева терапія є одним із основних методів лікування, її потребує практично 80 % пацієнтів, які потрапляють у стаціонар.

 

За інформацією профільного департаменту, наразі в Черкасах для лікування хворих із Covid-19 підготували 175 ліжок: 50 ліжок розгорнули в 1-ій міській лікарні (водночас, тут готуються до відкриття ще 30), 50 ліжок наявні в 3-ій лікарні швидкої медичної допомоги та 75 – у міській інфекційній лікарні.

 

Нагадаємо, цього року в бюджеті Черкас задля попередження поширенню хвороби та лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією передбачили 104,2 млн грн. За ці кошти в медичні заклади нашого міста придбали нове необхідне обладнання, лікувальні препарати та засоби індивідуального захисту для медичного персоналу. Понад 2,5 млн грн спрямували для виплат премій працівникам, які безпосередньо працюють із хворими на Covid-19.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x