«Черкаські Мавпи» програли «Київ-Баскет»

«Черкаські Мавпи» поступилися лідеру Суперліги Паріматч «Київ-Баскет» із результатом 88:76. Про це інформує пресслужба «Черкаських Мавп».

На початку матчу гравці «Київ-Баскета» трималися попереду, проте черкащани не відставали завдяки точним кидкам Райта і Ткаченка. Також Діон відпрацьовував у захисті, а Іван поцілив триочковий. Тож перша чверть завершилась – 19:15 на користь киян.

У другій чверті «Черкаські Мавпи» відпрацювали в захисті кілька атак суперника. «Мавпам» вдалося вийти вперед і тримати рівний рахунок. До кінця чверті черкащани отримали лідерство у 10 очок – 35:45.

У третій чверті Володимир Конєв триочковим кидком збільшив перевагу «Мавп» на 13 очок. Однак «Київ-Баскет» зрівняв рахунок – 52:52. Далі на паркеті була рівна гра, яка закінчилася з рахунком 61:66 із перевагою «Мавп».

В останній чверті кияни отримали лідерство у 10 очок. Черкаським баскетболістам не вдалося наздогнати суперника. У підсумку 88:76, переможна серія «Київ-Баскета» сягає вже 10-ти матчів.