Підсумки «Доби»

Дата: 27-12-2016, 20:17

Підсумки «Доби»
Події. Вулична бійка, магазинний злодій та порятунок волонтерів на шляху додому.

Вулична бійка в Умані завершилася проломом черепа і кримінальним провадженням. Так, спровокувавши конфлікт, сп’янілий уманчанин отримав тяжкі тілесні ушкодження голови, тож у непритомному стані потрапив до місцевої лікарні. За фактом побиття відкрито кримінальне провадження передбачене статтею 121 Кримінального кодексу України.

Черкаські волонтери змогли повернутися додому завдяки допомозі наших рятувальників. На шляху із зони АТО до Черкас машина черкащан поламалася. На допомогу прийшли фахівці ДСНС із Черкащини.

У черкаському маркеті спіймали злодія. Чоловік украв харчів на 130 гривень.

Допомога. Допомоги у боротьбі з раком потребує викладачка черкаського вишу Олена Меньших.

Число. 12 тисяч гривень – за «свято» та 141 «прозора» закупівля

Майже 12 тисяч гривень штрафів наклали на ялинкових браконьєрів у Черкаській області. Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах цілодобово здійснюють 56 бригад з працівників лісової охорони. В цілому станом на 27 грудня в межах області затримано 28 нелегальних заготівельників ялинок та складено стільки ж протоколів. Сума накладених штрафів та збитків складає 11 700 грн.

141 закупівлю провели у Черкасах через систему «ProZorro». Так станом на 15 грудня в місті провели 63 допорогові закупівлі та ще 78 відкритих торгів через електронну систему «ProZorro». Натомість 67 оголошених через цю систему торгів не відбулося (із них – 29 допорогових).

Цитата дня. Віталій Коваль: «Черкащина перебуває на 3-му місці по оформленню і наданню субсидій»

Валерій Данилевський: «Цього року вперше в нас стартувала програма «Інноваційні школи Черкащини», яка запущена до 2020 року і вже маємо 29 шкіл-переможців»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода