В область спрямують майже 15 млн грн на придбання шкільних автобусів

В область спрямують майже 15 млн грн на придбання шкільних автобусів

Кабінет Міністрів спрямував місцевим бюджетам 490 млн грн на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування у 2021 році. Відповідне рішення Уряд ухвалив 16 грудня 2020 року, згідно з яким Черкащина отримає 14,9 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Використання освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів, зокрема й обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, здійснюється на засадах співфінансування:

– для закладів, що фінансуються з обласних бюджетів та бюджетів міських територіальних громад, чисельність населення яких станом на 1 січня 2020 року становила понад 40 000 осіб: не більш як 70 % ‒ за рахунок освітньої субвенції та не менш як 30 %‒ за рахунок коштів місцевих бюджетів;

– для закладів, що фінансуються з бюджетів міських територіальних громад, чисельність населення яких станом на 1 січня 2020 року становила менш як 40 000 осіб, селищних територіальних громад, сільських територіальних громад: не більш як 90 % ‒ за рахунок освітньої субвенції та не менш як 10 % ‒ за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Придбання шкільних автобусів за рахунок субвенції здійснюватиметься у 2021 році централізовано для комунальних закладів загальної середньої освіти у такій черговості:

– опорні заклади загальної середньої освіти з кількістю здобувачів освіти (без урахування їх кількості у філіях) не менш як 200 осіб, які будуть утворені протягом 2021 року;

– інші опорні заклади загальної середньої освіти з кількістю здобувачів освіти (без урахування їх кількості у філіях) не менш як 200 осіб;

– інші заклади загальної середньої освіти з кількістю учнів 100 та більше, які оптимізовані/об’єднані/реорганізовані або будуть оптимізовані/об’єднані/ реорганізовані протягом 2021 року та мають здобувачів освіти, які відповідно до законодавства потребують підвезення.

У 2020 році для закладів освіти на умовах співфінансування централізовано поставлено 14 шкільних автобусів та придбано 7 автобусів – у межах реалізації обласної програми «Шкільний автобус». Нині в області 241 шкільний автобус, який здійснює підвезення учнів та педагогів.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x