Вітання з Новим роком від народного депутата Геннадія Бобова

Дата: 31-12-2016, 08:47

Вітання з Новим роком від народного депутата Геннадія Бобова
Шановні земляки!


Завершується 2016 рік. Він був дуже непростим для нашої держави, для економіки країни, для кожного з нас. Цей рік не став періодом виконання обіцянок політиків. Його швидше можна назвати роком нездійсненних надій.
Тисяча днів минуло від початку неоголошеної війни, а на Сході й далі гинуть люди, точаться бої, і загроза подальшої агресії така ж значна. Затягується процес кардинальних реформ в економіці і правосудді. Дещо дійсно зроблено, планів ще більше, однак позитивних результатів поки що не відчувається. Можливо, це відбувається тому, що основною метою реформування є далекі від життя простих людей глобальні цілі. Тому навіть ті результати, які рекламують з телеекранів сьогодні, важко «намастити на хліб».
Фактично відсутні реформи, які були б спрямовані на підвищення добробуту простих громадян і наведення елементарного порядку в країні. Яскравий приклад – блокування у Верховній Раді нашого з вами пакету реформ, метою яких є відродження села. Всім намаганням наповнити бюджети сільських рад за рахунок агрофірм протидіють олігархи-землекористувачі. Їм добре жилося за попередньої влади, і вони непогано почувають себе й за нинішньої.
Однак є хороша новина: в цьому році вдалося наполовину «проштовхнути» через Верховну Раду законопроект щодо передачі державних земель місцевим радам. Цей документ, у якому я є співавтором, проголосований парламентом у першому читанні. Він зупинить корупцію та рейдерство в земельних питаннях і надасть громадам можливість розпоряджатися власною землею. Сподіваюся, що в наступному році Верховна Рада підтримає цей документ у другому читанні, і він стане законом.
Наступний рік може стати роком земельної реформи. Я категорично проти того, щоб ми бездумно продавали землю і, врешті-решт, втратили найцінніше, що є в Україні. У Комітеті з питань аграрної політики я неодноразово наголошував, що за допомогою реформи нам потрібно запустити механізм відродження села. Саме цього чекають від нас люди. На жаль, занадто мало депутатів здатні по-справжньому зрозуміти і сприйняти ці слова.
Точно знаю, що Україні не потрібні реформи лише задля міжнародних рейтингів чи виконання умов для отримання чергового кредиту. Нам потрібно навчитися жити своєю головою та діяти винятково в інтересах України. Тому мені хочеться вірити, що в наступному році політики не віддадуть український ліс в обмін на позики, а сільськогосподарську землю – в обмін на короткочасну вигоду для бюджету від продажу землі. Зроблю все, щоб цього не відбулося.
У новому році інтереси й добробут звичайної української сім’ї мають стати мірилом ефективності реформ. Корупція має бути подолана раз і назавжди, а боротьба з нею не має перетворитися на розправу з політичними опонентами. Ці часи вже минули, сподіваюся, назавжди.
Хочу вірити, що в 2017 році Україні вдасться закласти фундамент нового життя, що реформи, про які так багато говориться, будуть проведені, що економіка і виробництво знову запрацюють, що жити в Україні стане краще й безпечніше. Однак головне – це мир, на який чекають усі в Україні. Він не потрібен будь-якою ціною, але хотілося б, щоб він настав якнайшвидше.
Я хочу побажати кожному з вас оптимізму, віри і надії. Нехай береже Господь Україну і нехай кожен із нас робить усе можливе для того, щоб наша країна зуміла вистояти в цей тяжкий час.
Сердечно бажаю Вам здоров’я, довголіття, сили й наснаги у праці, добробуту і злагоди! Нехай кожну родину в новому році обминає все зле! Нехай у кожну домівку прийдуть радість і щастя!

Миру й добра Вам у Новому році!
Зі святом!
Щиро Ваш, народний депутат Геннадій Бобов

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода