На Черкащині оголосили лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка

На Черкащині оголосили лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка

Переможцями конкурсу стали киянин Андрій Шийчук з кращою поетичною збіркою та автор з Херсону Анатолій Кичинський у номінації «Кращий художній твір», інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

 

Андрій Шийчук здобув перемогу зі збіркою віршів «Кахлі», а Анатолій Кичинський за книгу поезій «Сотворіння цвіту». Урочисте привітання та вручення дипломів відбудеться на початку 2021 року. Загалом цього року конкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі 25 авторів.

Всеукраїнська літературна премія ім. Василя Симоненка встановлена Черкаською обласною радою та Черкаською облдержадміністрацією за підтримки Національної спілки письменників України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Ліги українських меценатів. Мета її створення – вшанування пам’яті поета-гуманіста Василя Симоненка, популяризації його імені й творчості, для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x