Східний гороскоп на 2017 рік: що приготував Червоний Вогняний Півень

Дата: 1-01-2017, 15:11

Східний гороскоп на 2017 рік: що приготував Червоний Вогняний Півень
ЩУР
(1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Для людей, які народилися в рік Щура, 2017 стане періодом значущих хвилювань. Червоний Вогняний Півень буде постійно випробовувати Щура на міцність. Зірки не рекомендують щось глобально міняти в цьому році. Будь-які зміни можуть спровокувати розвиток несподіваних подій і звести нанівець усі минулі досягнення. Кращим рішенням для Щура стане зміцнення і збереження вже досягнутих успіхів. Особливо неспокійним 2017 рік для Щура буде в таких сферах, як кар'єра і ділові взаємини. Через наявність негараздів вона буде перебувати в постійній напрузі. Це може позначитися на стані нервової системи. Щоб уникнути серйозних проблем зі здоров'ям, астрологи рекомендують зайнятися зміцненням імунної та нервової систем. Щурам, які страждають недугами, бажано пройти комплексне обстеження організму. А якщо Щур має шкідливі звички, варто позбутися від них. У 2017 році краще почати будувати грандіозні плани на майбутнє. А втілювати їх у реальність потрібно не раніше 16 лютого 2018 року, коли на зміну Червоному Вогняному Півню прийде Коричнева Земляна Собака. Цього року не потрібно починати проекти і підписувати серйозні контракти, навіть якщо вони здаються максимально «прозорими» і обіцяють велику вигоду. Необачність у питаннях ділового партнерства може обернутися істотними фінансовими втратами.

БИК
(1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Для Бика 2017 рік обіцяє пройти плідно. Працьовитий і врівноважений Бик зможе досягти неймовірних висот, піднятися кар'єрними сходами, поліпшити фінансове становище. Рік Червоного Вогняного Півня − це дуже сприятливий період для організації бізнесу з нуля. Також Бик знайде нових друзів, які стануть надійною опорою в житті. Незважаючи на шалений успіх у кар'єрі, деякі перешкоди все-таки зустрінуться на шляху Бика. Зірки радять вирішувати проблеми у міру їхнього надходження. Основні перешкоди, які очікують Бика, будуть пов'язані зі сферою особистих взаємин. Дрібні негаразди підстерігають Бика і в сімейній сфері. Щоб уникнути проблем, слід постаратися сконцентрувати свою увагу на вирішенні побутових питань, наприклад, на ремонті житла, заняттях з дітьми, придбанні потрібних речей для дому. Що стосується здоров'я, зірки рекомендують уникати стресів. В іншому випадку це може стати причиною моральної нестійкості й зниження працездатності. А збереження активності таке важливе для Бика в 2017 році.

ТИГР
(1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Прийдешній рік для Тигра буде досить складним періодом. Основні проблеми пов'язані з його вдачею. Адже Тигр прагне скрізь і в усьому бути першим. Однак не весь рік буде складним, деякі періоди стануть часом затишшя і спокою. Щоб уникнути негараздів, слід бути м'якшими з рідними людьми, друзями, колегами й підлеглими. Підсумки 2017 роки для Тигра можуть бути успішними тільки в тому випадку, якщо він зможе переключитися на творчу роботу, якій приділить достатньо сил і часу. Все в його руках. Якщо він захоче досягти успіхів в роботі або створити власний бізнес, йому не варто витрачати свій час на порожні чвари, вирішення другорядних питань. У цьому році існує загроза втратити надійні і перевірені часом ділові та дружні стосунки. Така ситуація додасть чимало хвилювань. Людям, народженим у рік Тигра, потрібно навчитися визнавати власні помилки, вести дискусії в мирному ключі. Якщо Тигр стане більш лояльним і зможе врахувати думку оточуючих, йому вдасться уникнути проблем в 2017 році. Негаразди можуть підірвати психічне здоров'я Тигра. Особливо в весняний період року, коли існує велика ймовірність виникнення проблем, людям-Тиграм потрібно постаратися зберігати спокій і максимально захистити себе від душевних переживань.

КРОЛИК
(1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999 року, 2011)

Для Кролика рік Червоного Вогняного Півня може стати періодом великих досягнень у професійній сфері. Єдине, що може перешкодити щасливому існуванню в цьому році − це надмірно імпульсивний характер Кролика. Усе це призводить до численних помилок. Тому зірки радять Кролику, перед прийняттям важливих рішень, ретельно зважувати всі «за» і «проти». Самотні Кролики, які ще не знайшли свою другу половинку, зможуть зустріти гідного кандидата на цю роль. Господар року − Півень – буде сприяти йому в створенні сімейного гніздечка. В особистому житті у Кролика не передбачається ніяких проблем. Однак в сфері кар'єри доля не збирається обдаровувати Кролика, йому доведеться всього досягати власними силами. Зірки обіцяють удачу в разі зміни професійної діяльності. Нове місце роботи виявиться ліпшим, і Кролик почне плідно працювати, швидко рухаючись кар'єрними сходами. Супроводжувати успіх буде й тих, хто вирішить отримати ще одну освіту, змінити місце проживання, поліпшити свої житлові умови, придбати автомобіль. У 2017 році в Кролика рідше, ніж у інших представників східного гороскопу, будуть виникати конфліктні ситуації з оточуючими. Приводом для радості Кролика може стати звістка про поповнення в родині.

ДРАКОН
(1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Усе, чого вдалося досягти в рік Мавпи, Дракон може з успіхом продовжити в 2017. Усі або майже всі нові проекти будуть втілені в реальність відповідно до задумів Дракона. Проте втрачати пильність від успіху не варто, так як Півень може бути дуже підступним, і несподівані перешкоди можуть підстерігати за будь-яким поворотом. Червоний Вогняний Півень не потерпить дилетантства, афер і обману. Тому професійна діяльність, якою займеться Дракон у 2017 році, повинна обов'язково спиратися на тверді знання і закон. Також зірки не рекомендують Дракону ризикувати. Особливо це стосується укладання вигідних, на перший погляд, контрактів. Весь рік Дракону щаститиме в коханні. Що стосується фінансової сфери, потреби в грошах Дракон відчувати не буде. Однак і витрачати їх слід з розумом, ретельно обмірковуючи потрібність кожної суттєвої покупки. Зірки обіцяють прибуток, якщо Дракон зробить вигідні капіталовкладення, наприклад, у розвиток нового бізнесу. Особливу увагу потрібно приділити здоров'ю, особливо, якщо вік вже не дозволяє легковажно ставитися до різних недугів.

ЗМІЯ
(1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Люди, народжені в рік Змії, відрізняються життєвою мудрістю. Тому їм вдасться повністю відчути настрій Червоного Вогняного Півня. Господар року віддячить їм, наділивши ще більшою привабливістю, силою і шармом. Це забезпечить Зміям успіх у сфері кар'єри і любовних справах. На роботі серед колег і керівників розумна Змія стане користуватися особливим авторитетом. До її думки будуть прислухатися, можливо, підвищать на посаді, що приведе до поліпшення фінансового становища. Загалом упродовж 2017 року Змія буде відкрита для спілкування, але найпотаємніші думки вона не довірить нікому. Однак Змії не варто робити ставку лише на своє везіння. У вирішенні проблем, хоч і незначних, можуть допомогти тільки мудрість і набутий раніше досвід. Здоров'я Змії в 2017 році знаходиться поза небезпекою. Єдине, що може спровокувати його погіршення, − це порушення раціону харчування, розпорядку дня і згубні звички. Усі глобальні зміни в житті Змії Півень схвалить, будь то народження дитини, одруження, зміна професії або місця проживання.

КІНЬ
(1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

2017 рік для екстравагантного Коня стане не просто сприятливим періодом, а найщасливішим часом і в сфері професійної діяльності, і на любовному фронті, і в дружніх стосунках. Кар'єра Коня може злетіти до небувалих висот, його очікує фінансове процвітання, гармонія в стосунках з коханою людиною і щира підтримка друзів. Практично весь свій час Кінь присвячуватиме кар'єрі. Весь рік Кінь буде намагатися забезпечити фінансову стабільність і покращувати своє матеріальне становище. І це у нього прекрасно вийде. Фортуна настільки прихильно до людей цього знака, що обдарує їх небувалим прибутком. Уже до кінця року Кінь стане власником значної суми, яка може стати капіталовкладенням у новий бізнес. Ступінь активності Коня в рік Червоного Вогняного Півня буде зашкалювати. Завдяки цьому їй удасться зробити набагато більше для свого майбутнього, ніж вона зробила за кілька попередніх років. Щоб уникнути нервового виснаження, Кінь повинен навчитися частіше відпочивати, виїжджати в ліс на прогулянку, відволікатися від вирішення важливих робочих питань, займатися спортом.

КОЗА
(1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Рік Червоного Вогняного Півня для товариської і трохи примхливої Кози стане часом бурхливої діяльності, нових знайомств, пристрасних романів. Особлива чарівність, якою наділить Козу Півень, дозволить завойовувати серця представників протилежної статі. У цілому 2017 рік для людей, народжених в рік Кози, буде вдалим, але за умови, що вони не будуть сидіти склавши руки. Коза, з її численними талантами, може досягти успіху в кар'єрі. А якщо в неї є власний бізнес, вона зможе налагодити міцні партнерські стосунки, які триватимуть досить довго. Якщо Коза не лінуватиметься, то досягне багато чого. Існує висока ймовірність появи нових джерел доходу. Розчарування підстерігають Козу не через будь-які зовнішні обставини, а через самообман. Зірки рекомендують їм керуватися лише логікою і здоровим глуздом, а також прислухатися до думки тих, кому вони довіряють. Незважаючи на успіх, у деякі періоди року Коза перебуватиме в апатичному стані. Це може негативно позначитися на стосунках з близькими людьми. Астрологи радять Козі ставитися до всіх ситуацій спокійно, приймати остаточне рішення тільки після з'ясування всіх обставин.


МАВПА
(1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Для заповзятливої і спритною мавпи рік Червоного Вогняного Півня приготував чимало сюрпризів. Такі якості, як діяльність і активність, допоможуть Мавпі домогтися намічених цілей. І якщо їй вдасться виховати в собі постійність, вона зможе стати блискучим організатором і керівником грандіозного проекту, який обернеться багатомільйонними прибутками. 2017 рік для Мавпи надасть масу унікальних можливостей. Для їхньої реалізації потрібно постаратися максимально сконцентруватися і не відволікатися на дрібниці. У цілому в житті Мавпи настане переломний момент. І від того, як вона вчинить, буде залежати її майбутнє. Мавпа може сміливо організовувати власний бізнес або розширювати горизонти вже наявної справи, міняти професію і захоплення. Півень буде радий таким змінам і з задоволенням стане для неї надійним покровителем. Багатий життєвий досвід Мавпи дасть змогу їй застосувати свої знання і вміння, домігшись великих результатів у кар'єрі. Мабуть, найприємніші сюрпризи очікують Мавпу в особистому житті. Стосунки з обранцем будуть гармонійними. Єдине, чого Мавпі доведеться навчитися в 2017 році, так це пам'ятати про час і норми. Мавпі потрібно бути обачнішою. Зірки не радять їй брати участь у сумнівних проектах і грати в азартні ігри. Інакше вона ризикує втратити якщо не все, то дуже багато.

ПІВЕНЬ
(1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Півень протягом усього року перебуватиме в хорошому настрої. І нудьгувати йому не доведеться, адже він завжди знайде, чим розважитися. Уже з перших днів року свого ж правління Півневі можуть надійти цікаві пропозиції в плані бізнесу. Також можливе підвищення по службі, істотна надбавка до заробітної плати. Бідувати Півневі в 2017 році не доведеться, навіть, навпаки, у нього всього буде з надлишком. Люди, народжені в рік Півня, забезпечать успіх в кар'єрі завдяки своїй працьовитості. Керівництво гідно оцінить їхні вміння справлятися із завданнями будь-якої складності − від вирішення організаційних питань до рутинної роботи. Півень − емоційна натура. Іноді він з головою кидається у вир почуттів, забуваючи про справи насущні. Це й стане основною небезпекою в досягненні висот на професійній ниві. Під впливом хвилинних поривів пристрасті Півень здатний зробити неправильні висновки і в результаті − необдумані вчинки. Надмірна емоційність може зіграти з Півнем злий жарт і в сфері сімейних стосунків.

СОБАКА
(1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)

Врівноваженій і спокійній Собаці Червоний Вогняний Півень забезпечить мирне існування. Особливих визначних подій в 2017 році не передбачається, зате проблеми, які дошкуляли в минулому, залишать Собаку в спокої назавжди. Цей період буде досить звичайним, але переломним він може стати за умови, якщо Собака докорінно змінить свій світогляд і перегляне життєві цінності. В основному Собака буде продовжувати займатися справою, яку розпочала торік. Однак астрологи рекомендують не відмовлятися від можливості отримати додаткову освіту, освоїти нову професію і набути безцінного досвіду. Щоб мати можливість отримати підтримку з боку оточуючих, людям, народженим у рік Собаки, необхідно постійно аналізувати ситуації і обставини, уважно вислуховувати думку інших, порівнюючи її зі своїми переконаннями. Що стосується роботи, тут Собака, як завжди, буде вирізнятися працьовитістю і старанністю. Якщо в життя Собаки ще не прийшла справжня любов, вона захоче подумати над тим, яка людина їй дійсно потрібна як супутник життя.

СВИНЯ
(1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

Вразливій і добродушній Свині рік Півня приготував масу сюрпризів і несподіванок. А приємними вони будуть чи не дуже − залежить від того, наскільки Свиня зможе впоратися зі своєю емоційністю і вчасно взяти все в свої руки. Щоб уникнути неприємностей, людям цього знака астрологи радять виробляти впевненість у собі, бути більш стабільними в судженнях і вчинках. Емоційні сплески, які будуть у житті Свині, принесуть лише нервове перенапруження. Це призведе до розладу здоров'я. Тому Свині варто навчитися дивитися на речі тверезо і стати більш творчою. Направте свою невгамовну енергію, якою вас наділить Червоний Вогняний Півень, у потрібне русло − на розвиток бізнесу, зміцнення сімейних стосунків, кар'єру. Свиня зможе забезпечити собі стабільний заробіток і навіть здобути популярність. Особливо це стосується тих, хто займається творчою, експериментальною та науково-дослідницькою діяльністю. У цілому в 2017 році зі здоров'ям у Свині проблем не буде. Виняток можуть становити періоди, коли вона сама себе доведе до нервового виснаження. Людям, народженим у цей рік, потрібно постаратися не сприймати все близько до серця, регулярно проводити оздоровчі процедури, відвідувати спортивну залу або басейн, частіше здійснювати піші прогулянки, насичуючи організм киснем.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода