На Черкащині підприємці формують пропозиції змін до податкового кодексу

На Черкащині підприємці формують пропозиції змін до податкового кодексу

Спільну позицію та адресні пропозиції від Черкащини до проєкту Закону про внесення змін до податкового кодексу та інших законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій напрацьовували на розширеній нараді робочої групи, що входить до складу Регіональної ради підприємців в області. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Участь у нараді взяли голова регіональної ради підприємців в області Олександр Турченяк, голова робочої групи Ольга Ракова та заступник очільника області Роман Карманнік.

– Регіональну раду підприємців, яка вже діяла в області, ми посилили представниками мікро- та малого бізнесу, – розповів Роман Карманнік та додав: «Це буде постійна платформа. Є проблеми, які потребують негайного вирішення, а є також питання на перспективу. Нам необхідно буде систематично зустрічатись, щоб в постійному діалозі напрацьовувати реальні рішення, які допоможуть бізнесу ефективно працювати».

Представники бізнесу та громадських організацій підприємців напрацювали свої пропозиції до Закону про внесення змін до податкового кодексу та інших нормативних актів щодо ведення підприємницької діяльності. Відповідні ініціативи фахівці передадуть Раді з питань сприяння розвитку малого підприємництва, яку утворено Президентом України.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x