Реконструкція приймального відділення Третьої міської лікарні на завершальному етапі

Реконструкція приймального відділення Третьої міської лікарні на завершальному етапі

У Третій міській лікарні швидкої медичної допомоги триває реконструкція будівлі: у ній оновлюють приймальне відділення. Для комфортного обслуговування пацієнтів обладнають кілька палат, блок для персоналу, діагностик та місце безпосереднього прийому хворих. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Зараз у приміщенні відділення працюють над внутрішніми опоряджувальними роботами: фарбують стіни, стелі, раніше – провели електричні та каналізаційні мережі. У оновленому відділенні екстреної медичної допомоги працюватиме 5 лікарів, тому трьох палат, за словами адміністрації лікувального закладу, цілком достатньо. Їх кількість розрахували з огляду на кількість хворих, які щодень потрапляють до лікарні через швидку.

– Пацієнти в цьому відділенні перебувають добу, інколи й менше, – розповідає заступник керівника Третьої лікарні Віталій Григор’єв. – За кілька годин фахівці зможуть обстежити пацієнта, з’ясувати патологію та визначитися з тим, у яке відділення його далі треба госпіталізувати.

За його словами, тут створять найбільш оптимальні умови, аби людина, яка потрапляє до лікарні, не почувалася розгубленою та відчувала себе в комфорті.

– Поява такого відділення у форматі екстреної медичної допомоги – це крок уперед, крок до європейської медицини, – коментує Віталій Григор’єв. – У ньому облаштують палати, аби пацієнти не чекали в коридорі, де їх зможуть обстежити спеціалісти та взяти аналізи. Зараз у нас є оглядові кімнати, утім, цих площ недостатньо. Більше того – вони в безпосередній близькості до коридору, а це створює незручності для пацієнтів та й для персоналу.

Водночас, заступник головного лікаря прокоментував скарги пацієнтів стосовно незручностей, викликаних ремонтом. Під час реконструкції прийом пацієнтів у Третій лікарні не призупиняли.

– Ми розуміємо, що ремонт завжди супроводжується шумом та іншими неприємними моментами. Просимо всіх пацієнтів поставитися до цього із розумінням, бо це шлях до якісних змін та врятованих життів.

Поза тим, у лікарні швидкої медичної допомоги продовжують облаштовувати відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. У ньому надаватимуть допомогу хворим із гострим інфарктом міокарда, інсультом й запобігатимуть подібним захворюванням. Для якісної та вчасної діагностики для цього відділення вже закупили сучасний ангіограф.

– Тільки в цьому році в бюджеті міста ми передбачили на медичну галузь понад 104 мільйони гривень. За ці кошти купували нове обладнання, засоби захисту, медичні препарати, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x