В області розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

В області розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання розпочалася 5 січня. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це інформує “Урядовий портал”.

Аби зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника перевірити факт зарахування коштів.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна скласти з:

– української мови;

– української мови і літератури;

– історії України;

– математики;

– біології;

– географії;

– фізики;

– хімії;

– іноземних мов: англійської, іспанської, німецької та французької.

Тестування відбудуться 10 квітня 2021 року.

У 2021 році всі учасники пробного тестування зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із цього переліку й виконати їх вдома, після чого внести відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів.

Отже, у 2021 році можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень навчальних досягнень з усіх інших предметів з переліку.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

Вартість пробного ЗНО у 2021 році різнитиметься в регіонах і становитиме від 195 до 255 грн. Вартість одного тестування оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Різниця у вартості пов’язана з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x