Сергій Шкарлет: «Молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання»

Сергій Шкарлет: «Молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання»

МОН нині вивчає можливість повернення учнів молодших класів до повноформатного навчання, вихованців старшої школи – до змішаної форми, за умови сприятливої санітарно-епідемічної ситуації. Про це зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі 16 січня.

– Вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання. Щодо старшої школи, то за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання за змішаною формою, – зазначив Міністр.

Водночас він додав, що ухвалення остаточних рішень із цих питань не залежить від однієї особи – Міністра освіти і науки або Міністра охорони здоров’я. Обидва міністерства систематично комунікують.

– Я цілком поділяю позицію та прислухаюся до аргументів фахівців, епідеміологів, лікарів, рекомендації яких ґрунтуються на моніторингах епідемічної ситуації в країні. Саме тому МОН та МОЗ перебувають у постійній комунікації, – наголосив Сергій Шкарлет.

Він додав, що згодом статистика захворюваності на COVID-19 і спроможність медичної системи стримають епідемічні хвилі та діти поступово повернуться до звичного формату навчання.

Нагадаємо, МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

 

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x