В області сформували базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель

В області сформували базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель

Базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, сформували на Черкащині. Сюди додали 643 об’єкти з 30 населених пунктів області, інформують у пресслужбі ЧОДА.

 

Ініціювали пілотний проект із автоматизації баз даних Міністерство розвитку громад та територій України за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги «Реформа у сфері енергоефективності в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Проєкт виконує важливу роль для виконання Україною зобов’язань за пунктом 715 Плану заходів із виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Із рейтингами енергоефективності будівель Черкаської області, які утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрацій за посиланням https://energomonitoring.com.ua/user/dashboard/efficiency-monthly-reports/kk29s3oh

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x