У Черкасах створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

У Черкасах створили Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Питання ліквідації методкабінету установ освіти та створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» обговорили на останньому засіданні сесії Черкаської міськради. Про це повідомляє директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин на своїй сторінці у фейсбуці.

– Ще рік тому ухвалили новий закон України «Про повну загальну середню освіту». Він передбачає, що в системі загальної середньої освіти мають функціонувати центри професійного розвитку педагогічних працівників. Такі центри створюються замість попередніх діючих органів, так званих методкабінетів. Їхнє основне завдання — це допомога і підтримка вчителя, а не контроль, – говорить Ігор Волошин.

За словами директора Департаменту, центри консультуватимуть щодо планування та визначення траєкторій професійного розвитку вчителя, розроблення документів закладу освіти, впровадження комплексного особистісно-орієнтованого діяльного та інклюзивного підходів у навчанні, застосування нових освітніх технологій тощо.

– Якщо раніше у методкабінеті працювало 22 особи, то штат новоствореного центру професійного розвитку педагогічних працівників складатиметься з 16 осіб. На заміщення кожної вакантної посади буде проведено конкурс. Зазначу, що підтримую позицію деяких депутатів про достойну оплату праці фахівців новоствореного Центру, – зауважив Волошин.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x