На Черкащині в 2020 році реалізували 5 проектів із будівництва та реконструкції шкіл

На Черкащині в 2020 році реалізували 5 проектів із будівництва та реконструкції шкіл

Протягом 2020 року з метою виконання урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів» в області реалізували 5 проектів із будівництва та реконструкції у закладах загальної середньої освіти області. Про це повідомляють в Управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

 

Зокрема, у Чигиринському НВК «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області, у межах проєкту Президента України «Велике будівництво» реконструювали покрівлю, замінили вікна на металопластикові з енергозберігаючими склопакетами та утеплили фасад.

Також за рахунок програми «Спроможна школа для кращих результатів» здійснили капітальний ремонт спортивної зали з утепленням зовнішньої частини фасаду Руськополянського закладу загальної середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради Черкаського району та капітальний ремонт системи опалення будівлі комунального опорного закладу «Лисянський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад” Лисянської селищної ради Черкаської області».

Завдяки будівельним роботам покращили енергоефективність будівель закладів освіти, санітарно-гігієнічний стан та естетичний вигляд.

 

Довідково:

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

На реалізацію означеної програми державою виділила 19,9 млн грн, з яких використали 18 млн грн. Крім того, з місцевих бюджетів використали 2,2 млн грн.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x