На Черкащині оголосили конкурс для перевізників

На Черкащині оголосили конкурс для перевізників

Відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на внутрішньообласних приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області зініціював Департамент інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації. про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Документи на конкурс приймають до 17:00 18 лютого у конверті, на якому треба зазначити назву претендента й адресу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі» за адресою: 18006, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 389, ПрАТ «Черкаське обласне підприємство автобусних станцій» (підприємство залучене ОДА для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів), відділ експлуатації.

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 9 березня о 10:00 за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 3-й поверх, зал засідань, кім. 340.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсів: (0472) 37-34-66, 71-45-62.

Детальніша інформація розміщена на офіційному вебсайті облдержадміністрації в розділі «Діяльність ОДА», підрозділі «Конкурси, тендери, аукціони».

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x