У Чигиринській ОТГ відкрили ЦНАП

У Чигиринській ОТГ відкрили ЦНАП

Новий центр надання адміністративних послуг запрацював відсьогодні у Чигиринській громаді. Узяв участь у відкритті голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, голова Чигиринської ОТГ Віктор Харченко, заступник голови Черкаської облради Сергій Лісовий та представниця Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Глазунова. Про це інформують у пресслужбі ЧОДА.

 

ЦНАП у Чигирині створили на заміщення ЦНАПу РДА. Він обслуговуватиме майже 30 тисяч жителів громади та району. У центральному офісі ЦНАП фахівці надаватимуть 257 послуг. На віддалених робочих місцях у селах Галаганівка, Красносілля, Матвіївка, Стецівка, Суботів та Тіньки, адміністратори ЦНАП надають 154 послуги.

 

– Новий ЦНАП у Чигирині – яскравий приклад децентралізації, коли всі питання вирішуються на місці максимально швидко, оперативно, доступно, прозоро. І принцип «держава – це сервіс» має поширюватися на всю область. Хочу подякувати нашим партнерам у втіленні цієї спільної місії – команді Програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою», за підтримки якої на Черкащині створюють 29 ЦНАПів, – зазначив під час відкриття голова ОДА Олександр Скічко.

Додав, що до кінця року у планах відкрити ще 23 ЦНАПи у громадах.

 

 

– Наше завдання, – щоб вони були в кожній територіальній громаді. Закон дає на це декілька років, але ми маємо амбітні плани значно пришвидшити процес. Звісно, Черкаська ОДА сприятиме, але ініціатива, все ж, має йти безпосередньо від громад. Тож чекаємо зворотнього зв’язку від місцевої влади та депутатів.

Для автоматизації роботи у ЦНАП встановили програмний комплекс «Вулик», розроблений проектом EGOV4Ukraine. Також у лютому 2021 року у ЦНАПі встановлять систему керування електронною чергою. Всі працівники вже пройшли навчання з підвищення кваліфікації.

 

Як відзначив голова Чигиринської ОТГ  Віктор Харченко, втілюючи в життя проєкт зі створення у громаді системи надання адміністративних послуг, вдалося згуртувати багато служб, громадян, спеціалістів різних ланок.

– Це комплексна робота та підтримка громади у прагненні забезпечити мешканців доступом до якісних адміністративних послуг, – говорить Віктор Харченко.

На ремонтно-будівельні роботи приміщення ЦНАПу з бюджету громади витратили 845 тисяч гривень. Ще 120 тисяч гривень спрямували на ремонтні роботи приміщень трьох віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП. Всі точки доступу до послуг у громаді облаштовані для людей з інвалідністю.

Допомогу у створенні ЦНАП та шести віддалених робочих місць адміністраторів громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Зокрема, Програма надала громаді інституційну допомогу зі створення системи доступу жителів до якісних адмінпослуг. За підтримки Програми облаштували основний офіс ЦНАП, включно з меблями та комп’ютерною технікою для 12 робочих місць. Також у межах Програми надали меблі та техніку для трьох ВРМ.

– Ми дуже раді, що у результаті партнерства з Програмою, мешканці Чигиринської громади отримали доступ до якісних адміністративних послуг поруч з домом. Сподіваємося, що новий ЦНАП стане місцем для розвитку громади та осередком європейських цінностей, – відзначила керівник команди в Україні, напрямок з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Глазунова. 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x