Олександр Радуцький: «Новому очільникові Черкаської ОДА варто дослухатися думки громади й депутатів»

Олександр Радуцький: «Новому очільникові Черкаської ОДА варто дослухатися думки громади й депутатів»

Депутат обласної ради від фракції «Європейська солідарність» прокоментував призначення нового очільника Черкаської ОДА й висловив своє бачення можливої співпраці Скічка з міським головою Черкас.

За словами Олександра Радуцького, щодо призначення Олександра Скічка в нього двояке відчуття.

– Хочу дати фору новому очільникові облдержадміністрації, оскільки він молодий і амбітний. Я згадую себе у 2007 році, коли взагалі не розумів, з якого боку підійти до КП «Дирекція парків». Тоді депутати міськради саме створили це підприємство і призначили мене директором. Чесно кажучи, я був шокований… Але втілення планів, що будь-який керівник ставить перед собою, і здійснення обіцяного можливе лише тоді, коли буде належна робота команди, – пояснює депутат.

Тож, як запевняє Олександр Романович, якщо Скічко прийшов із командою, якщо дослухатиметься думки черкащан і місцевої еліти, тоді в нього є шанси бути справді першою людиною президента в області.

– Якщо ж Олександр Скічко почне грати по-своєму і при цьому думатиме про швидкий «соціальний ліфт» міністра інфраструктури (про що він згадував у своєму інтерв’ю) і розглядає нашу область для тимчасового перебування, то я проти таких призначень, – додає Олександр Радуцький.

Депутат обласної ради певен, що новий голова облдержадміністрації й чинний міський голова не знайдуть порозуміння.

– І не тому, що в Олександра Скічка немає досвіду управління. Просто коли потрібна консолідація, то обидві сторони мають навчитися тримати слово. А Бондаренко в цьому «талановитий»: він такого робити не може. Тому я підозрюю, що співпраці не буде.

Крім того, Олександр Радуцький зауважив, що новому очільнику Черкаської ОДА не треба намагатися «ламати» депутатів обласної ради і нав’язувати свої думки, не узгоджуючи їх з головою облради. Мовляв, він має зрозуміти, що черкащани обирали депутатів, щоб ті захищали їхні інтереси й виконували обіцянки. Скічка ж народ не обирав на посаду голови ОДА, його призначив президент.

Тому, за словами Радуцького, варто дослухатися до депутатів – виважених людей із досвідом роботи. Депутат певен, що всі вони шукають порозуміння й хочуть злагоджено вирішувати проблеми Черкащини.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x