Підсумки «Доби»

Дата: 18-01-2017, 20:35

Підсумки «Доби»
Події. Лопатний грабіж, гранатний конфлікт та сімейне вбивство.

Біля черкаського гаража на чоловіка напав грабіжник з лопатою. Зловмисник ударив черкащанина лопатою по обличчю та заволодів його речами, а саме: барсеткою з документами та грошима. Нападник сів до автомобіля Mazda і зник у невідомому напрямку. Патрульні почали працювати за орієнтуванням. Його встигли упіймати по гарячих слідах та доставили до відділу поліції.

Житель Драбова зірвав гранату у будинку. Там вибухнула граната РГД-5. Внаслідок вибуху постраждала 41-річна співмешканка потерпілого, яку з тілесними ушкодженнями госпіталізували у Драбівську лікарню. Також від вибуху в будинку повилітали вікна, пошкоджено підлогу та стіл. Власник будинку розповів, що напередодні на його мобільний телефон подзвонив знайомий, з яким у нього неодноразово виникали конфлікти, та погрожував його підірвати, але він не надав уваги його погрозам. Через деякий час зловмисник прийшов у будинок потерпілого та почав розмахувати предметом, схожим на гранату. Зловмисника затримали. За такий «гранатний» конфлікт йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

На Звенигородщині сімейна сварка завершилася вбивством. Про трагедію повідомила жінка. Там після спільного вживання алкоголю у її 22-річного співмешканця виник конфлікт з її ж братом. Зловмисник узяв до рук сокиру та вдарив нею родича по голові, після чого викинув сокиру у вигрібну яму та пішов у невідомому напрямку. Правоохоронці затримали вбивцю, той у скоєному зізнався. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Актуально.
У департаменті освіти розповіли, як школярі відпрацьовуватимуть карантин.

Число. 300 тисяч пільговиків.

Майже 300 тис черкаських родин торік скористалися субсидіями. У грудні 2016 року субсидіями скористалися 291,1 тис. сімей. Сума нарахувань цього виду допомоги, порівняно з 2015 роком, збільшилася на 2,3 млрд грн і становить майже 3,4 млрд грн. Збільшилися й розміри призначених субсидій. Якщо середній розмір наданих житлових субсидій у грудні 2015 року становив 1303,7 грн, то в грудні 2016 року – 1558,2 грн.

Цитата.
Сергій Овчаренко: «Проект з відбудови обласного театру – доволі специфічний».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода