Уманські боксери змагалися на чемпіонаті України

Студентки Уманського ДПУ імені Павла Тичини взяли участь у чемпіонаті України з боксу серед дівчат-юніорок, дівчат-молоді та жінок. Наші дівчата представляли Черкаську область (всього в команді області було 7 боксерів різного віку), а загалом участь у чемпіонаті взяли найкращі боксери України.

Про це повідомляє сайт міста Умані.

Змагання відбувалися з 17 по 23 лютого 2014 року в м. Трускавці й були відбірковими до чемпіонату світу, який проходитиме наприкінці весни в Болгарії.

За підсумками змагань 9-місце у ваговій категорії до 64 кг посіла студентка факультету соціальної та психологічної освіти Анастасія Цуркан, 5-у сходинку у ваговій категорії до 60 кг зайняла студентка природничо-географічного факультету і виконала норматив у кандидати майстра спорту України Марина Хименюк, а призеркою чемпіонату України серед дівчат-молоді у ваговій категорії до 75 кг стала студентка факультету початкової освіти Крістіна Кіндратенко, яка посіла 3-місце, а також виконала норматив кандидата в майстри спорту України.