Обдаровані діти Черкащини можуть отримати стипендію голови облради

Обдаровані діти Черкащини можуть отримати стипендію голови облради

П’ятеро черкащан, які мають значні досягнення у сферах освіти, культури та мистецтв, фізичної культури та спорту можуть отримати стипендію голови Черкаської обласної ради. Виплати з обласного бюджету здійснюватимуть щомісячно впродовж року. Таке рішення ухвалили депутати під час пленарного засідання.

Кандидатів на призначення стипендії обиратиме спеціальна комісія. До її складу зараховані представники структурних підрозділів облдержадміністрації з питань освіти, культури, спорту.

На стипендію можуть претендувати діти, які навчаються в закладах освіти, культури й спорту області віком від 8 до 18 років та мають у відповідних сферах протягом останніх двох років значні досягнення:

1) у сфері освіти:

– стали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, змагань, що мають офіційний статус.

2) у галузі культури та мистецтв:

стали переможцями та лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, що мають статус заходів;

–  мають публікації власних творів окремими збірками та/або публікації у престижних виданнях (видання всеукраїнського або міжнародного масштабу, значення, тиражу);

регулярно беруть участь у культурному житті як виконавці або автори творів (музика, література, поезія).

3) у сфері фізичної культури та спорту:

стали переможцями та призерами Міжнародних, Всеукраїнських та обласних чемпіонатів, турнірів, конкурсів, змагань, що мають офіційний статус.

Діти, які є стипендіатами іншого рівня, нагороджені стипендіями Президента України, Кабінету Міністрів України або встановленими благодійними фондами, приватними особами, підприємствами та організаціями (інші грошові винагороди), не можуть бути кандидатами на нагородження стипендією.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x