Соціальна підтримка дитячих будинків сімейного типу, багатодітних і прийомних сімей

Соціальна підтримка дитячих будинків сімейного типу, багатодітних і прийомних сімей

Уряд ухвалив рішення щодо посилення соціальної підтримки дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей.

Йдеться про механізми компенсації та відшкодування деяким категоріям споживачів електроенергії додаткових витрат на її оплату у зв’язку зі скасуванням знижених тарифів. Таку компенсацію запровадять на спожиту у першому кварталі 2021 року електроенергію.

Компенсацію надаватимуть таким категоріям споживачів:

• у яких житлові приміщення обладнані електроопалювальними установками;
• у яких відключено централізоване опалення і будинки яких не газифіковані;
• дитячі будинки сімейного типу, багатодітні та прийомні сім’ї.

Крім того, як повідомляє заступник директора департаменту-начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат Катерина Бінусова, з метою посилення соціальної підтримки багатодітних та прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу вносять зміни до програми житлових субсидій, що дасть можливість забезпечити комплексний та системний підхід соціальної підтримки таких категорій, зокрема:

1. Соціальна норма житла для дитячих будинків сімейного типу встановлюється у розмірі опалюваної площі житлового приміщення. Це дасть можливість при призначенні субсидії на електроплавлення розраховувати її розмір на всю опалювальну площу житла.

2. Знімаються обмеження щодо застосування соціальних нормативів на електроенергію, що використовується на побутові потреби, для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, у яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування. Наразі залежно від типу споживання (наявність/відсутність електроплити, бойлера) таке обмеження становить від 190 до 250 кВт год на місяць на домогосподарство.

3. Не враховувати доходи дітей з дитячих будинків сімейного типу, багатодітних та прийомних сімей при наданні житлової субсидії.

За інформацією Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради

Читайте також про забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x