У Черкасах відкрили виставку з нагоди дня народження Кобзаря

У Черкасах відкрили виставку з нагоди дня народження Кобзаря

Обласна виставка образотворчого мистецтва учнів мистецьких шкіл, присвячена 207-й річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочалася в Черкаському художньому музеї. Захід триватиме до 29 березня. Про це інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

На виставці представлено понад 170 робіт вихованців з 23-х мистецьких шкіл Черкаського краю.

Поетичні образи Великого Кобзаря містять зміст і сюжет дитячих творів. Кожна робота демонструє художні образи, що засвідчують інтерес до історії України, її національних героїв, народних обрядів та свят, мальовничих пейзажів рідного краю. Особливу увагу юні художники виокремлюють улюбленим персонажам поем Кобзаря.

Головним завданням виставки є збереження і розвиток кращих традицій вітчизняного образотворчого мистецтва; виявлення, підтримка та сприяння просуванню талановитих дітей, підвищення майстерності учнів мистецьких шкіл, обмін творчими досягненнями та досвідом серед дітей, молоді та педагогів; розвиток традицій національної мистецької освіти; залучення уваги діячів культури і мистецтва до вирішення проблем дитячої та молодіжної художньої творчості.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x