Олександр Скічко окреслив напрями розвитку в освітній сфері

Олександр Скічко окреслив напрями розвитку в освітній сфері

Пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі на 2021 рік озвучив голова облдержадміністрації Олександр Скічко. Очільник ОДА зустрівся з педагогами з Черкащини в обласному Інституті післядипломної освіти. Про це поінформувала пресслужба ОДА. 

Фото: пресслужба ОДА

Інститут післядипломної освіти – надпотужний заклад із 67-річною історією, де щорічно підвищують кваліфікацію понад 13 тис. викладачів із усієї України. На базі закладу  реалізовують освітні форуми, хаби й стартапи. Діє перший в Україні Центр STEM-освіти. Є два кабінети робототехніки (центр Lego-education та тренінговий центр), ресурсний центр, а також навчально-тренінгова аудиторія. Освітяни працюють із 3D-програмуванням, опановують спеціалізовані цифрові вимірювальні комплекси.

Фото: пресслужба ОДА

– Ми мали нагоду поспілкуватися з освітянами області та окреслити головні завдання у цій галузі. По-перше, це продовження реформи Нової української школи на рівні базової середньої освіти. По-друге, діджиталізація освіти. Коронавірус показав, що жителі деяких сіл можуть «випасти» з навчання через банальну відсутність інтернету в 2021 році. Також важливо розвивати інклюзію. Ми повинні організувати освітні, культурні та соціальні процеси так, щоб у них могли брати участь усі без винятку. У нас немає людей із обмеженими можливостями – є люди з додатковими потребами, і це треба забезпечити, – розповів голова ОДА Олександр Скічко.

Фото: пресслужба ОДА

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x