У Черкасах визначили переможців конкурсу читців

У Черкасах визначили переможців конкурсу читців

Конкурс читців «Тарасова вершина» відбувся в Черкаському обласному художньому музеї 3 березня.

Працівники Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи організували цей конкурс з нагоди 207-ї річниці від дня народження Шевченка та 150-річчя від дня народження Лесі Українки в межах мистецько-просвітницького фесту «Шевченко-фольк».

До заходу долучилося 115 читців-аматорів із різних міст, районів та громад Черкаської області.

Серед конкурсантів – діти шкільного віку, студенти, дорослі, а також аматорські колективи.

Голови журі – Світлана Москаленко, заслужена артистка України, провідна актриса Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка, та Анна Куриленко – актриса, співачка, поетеса, керівниця театральної студії «РапсоДія», директорка Черкаської музичної школи №5.

 

Переможцями цьогорічного огляду-конкурсу в номінації «дорослі» стали:

І місце

Тетяна Колісник (КЗ «Будинок культури» Корсунь-Шевченківської міської ради»)

ІІ місце

Ольга Забутько (КЗ «Звенигородський МБК», Звенигородської міської ради)

Анастасія Ярмоленко (КЗ «Канівська ДШМ» Канівської міської ради»

ІІІ місце

Анна Мединська (ЗОШ № 29 Черкаської міської ради)

Олена Давидюк (Матусівський СБК, Матусівської ТГ)

У номінації «студентська молодь»:

І місце

Альона Євич (Берестівецький Будинок культури Берестівецької ТГ)

ІІ місце

Тетяна Комишна (Бубново-Слобідський СБК, Піщанської сільської ради, Золотоніського району)

ІІІ місце

Любов Шелест (Черкаський автодорожній ліцей)

 

У номінації «учнівська молодь»:

І місце

Антон Шаталов (Городищенська ДШМ ім. С. Гулака Артемовського)

Марія Скирда (Софіївський СБК, Мошнівської ТГ)

ІІ місце

Діана Вдовиця (КЗ «Шполянський ЦДЮТ» Шполянської міської ради Шполянської ТГ)

Ірина Задорожня (ЗОШ І-ІІІ ступенів Набутівської ТГ)

Марія Селезень (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради)

ІІІ місце

Анна Македонська (КУ «Черкаський МБК ім.І.Кулика» Черкаської міської ради)

Назар Щербатюк (театральна студія «РапсоДія» КЗ «ДМШ №5» Черкаської міської ради)

Валерія Рудь (ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради)

 

У номінації «діти»:

                                                          І місце

Олександра Таран (ЗОШ 1 Маньківської ТГ)

Софія Шаталова (Городищенська ДШМ ім. С. Гулака Артемовського)

                                                         ІІ місце

Поліна Білик-Мовіла (Мошнівський СБК, Мошнівської ТГ)

Олена Горьва (ЗОШ І-ІІІ Набутівської ТГ)

Ренат Єрещенко (БК Корсунь-Шевченківської міської ради)

                                                        ІІІ місце

Марія Шевченко (КЗ Канівська ДМШ, Канівської міської ради)

Станіслава Черепаха (Вергунівський СБК, Червонослобідської ТГ)

Марія Милокост (Старосільський ЦКДС, Мліївської СР)

 

У номінації «аматорські колективи»:

І місце

аматорський дитячий колектив «Барвінок» ( Березняківський БК ім.Т.Г.Шевченка Березняківської ТГ, керівник Оксана Левченко)

ІІ місце

аматорський гурток художнього читання «Живе слово»  (Червонослобідський ЦКДСТ Червонослобідської ТГ, керівник Тетяна Василенко)

ІІІ місце

аматорський колектив-супутник театру малих форм «Дзвін» (Звенигородський МБК Звенигородської міської ради, керівник Ніна Писар)

 

У номінації «авторські твори»:

І місце

Людмила Павлик-Лазуренко (КЗ «Будинок культури» Корсунь-Шевченківської міської ради)

ІІ місце

Тетяна Шугар-Благодарна  (м.Сміла)

ІІІ місце

Надія Громадко (Вільшанський ЦКіД, Вільшанської ТГ)

 

Спеціальними дипломами нагородили:

 

«наймолодший учасник»

Уляна Ярошенко (Балаклеївський ліцей ім.Є.Гуглі Балаклеївської сільської ради)

Аріна Чмир (Піщанський СБК,  Піщанської сільської ради)

 

«найстарший учасник»

Катерина Лось  (Мошнівський БК, Мошнівської ТГ)

 

«глядацька симпатія»

Анна-Марія Присяжна (КЗ «Журавський ЦКіД» Шполянської ОТГ)

Єлизавета Коняєва (ЗОШ І-ІІІ ступенів Городищенської міської ради)

 

«глядацька надія»

Ілля Скрипніченко (КЗ  «Черкаський МБК ім.І.Кулика» Черкаської міської ради)

Богдан Максименко (Вільшанський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської ТГ)

 

«найартистичніший образ»

Максим Кравець (Вільшанський ЗСО І-ІІІ ступенів Вільшанської ТГ)

Катерина Лось (Мошнівський БК Мошнівської ТГ)

 

«відкриття року»

Олександра Алексєєва (КЗ ЦКіД Руськополянської сільської ради)

Єва Заховайко (КЗ ЦКіД Руськополянської сільської ради).

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x