Цьогоріч чигиринські лісівники відтворять 174 гектари лісів

Цьогоріч чигиринські лісівники відтворять 174 гектари лісів

Фахівці готуються до лісокультурної кампанії 2021 року у Чигиринському лісгоспі. Зокрема, відтворення лісів заплановано на загальній площі 173,9 га, із них лісовідновлення – 141 га, решта – природнє поновлення. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Нині у лісових розсадниках підприємства зростає 893 тисячі штук сіянців деревних та чагарникових порід, серед них основні лісоутворювальні – це сосна звичайна, дуб звичайний та другорядні породи – дуб червоний, робінія звичайна, береза повисла, ясен звичайний, гледичія колюча, аморфа кущова. Загалом кількість посадкового матеріалу вистачило, аби забезпечити всі структурні підрозділи підприємства.

Лісгосп повністю забезпечений і лісовим насінням, яке згодом за сприятливих погодних умов буде висіяне у лісові розсадники на загальній площі 1 га. Фахівці висіватимуть насіння сосни звичайної, дуба звичайного, робінії звичайної, дуба червоного, берези повислої, гледичії колючої, сосни кримської.

Восени 2020 року на підприємстві здійснили підготовку ґрунту на площі майже 50 га. Одночасно з цим провели глибоке рихлення. За словами чигиринських лісівників, протягом зими на підготовлених площах ґрунт улігся, там накопичилося достатньо вологи і, таким чином, створені оптимальні умови для садіння майбутнього лісу.

Зокрема, чигиринські лісівники вирощують й декоративний посадковий матеріал. У розсадниках зростає понад 10 тисяч штук декоративних порід – туї західні різних форм, ялівець звичайний, козацький, шаровидний, самшит вічнозелений, верба матсудана, форзиція та інші. Їх реалізують населенню, установам, організаціям, а також використовують для озеленення садиб лісництв.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x