У Черкасах презентували пілотний формат консалтингу від «Дія.Бізнес»

У Черкасах презентували пілотний формат консалтингу від «Дія.Бізнес»

Із 1 березня в Черкасах почав роботу консультаційний стенд від національного проєкту з розвитку підприємництва «Дія.Бізнес». Це зменшена версія центру, що знайомить черкаських підприємців з лінійкою безкоштовних продуктів для бізнесу та готує до відкриття повномасштабного центру «Дія.Бізнес» наступного року.

– Дуже приємно, що Міністерство цифрової трансформації проводить активну політику з діджиталізації України. Наше основне завдання – допомогти розвивати малі підприємства та середній бізнес. У період пандемії підприємцям надзвичайно складно, а проекти з діджиталізації спрощують ведення бізнесу, допомагають вирішувати багато проблем, не виходячи з дому. Ми готові до співпраці, до нових пілотних проектів. І хотіли б бути першими в напрямку створення нових проєктів у сфері інтернету, діджиталізації, – зазначив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зуважила, що 2022 року Міністерство цифрової трансформації планує відкрити повноцінний центр «Дія.Бізнес» у Черкасах. Це станеться за підтримки компанії «Укравіт» та компанії «Хуавей Україна», що є технічним партнером у багатьох створених центрах від «Дія.Бізнес».

— Мінцифра спрощує бюрократичні процеси та впроваджує сучасні онлайн-сервіси, щоб вести бізнес в Україні можна було зручно і прозоро. Водночас, національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес створює нові можливості для підприємців: онлайн-портал, що допомагає у створенні, розвитку та масштабуванні бізнесу, і мережу центрів підтримки підприємців. Таких центрів вже чотири: в Харкові, Миколаєві, на базі КНУ імені Т. Шевченка та в новому форматі в Черкасах. Центри підтримки підприємців ми плануємо відкрити в кожному місті України з населенням понад 50 000 осіб, — сказала Валерія Іонан.

Консультаційний стенд у Черкасах — це можливість підприємцям мікро, малого та середнього бізнесу скористатися послугою швидкого консалтингу, а також дізнатися про 50 інших безкоштовних консультацій, що доступні в онлайн-форматі на порталі «Дія.Бізнес».

За інформацією Черкаської ОДА

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x