Нова звичка з «Новою Добою»

Нова звичка з «Новою Добою»

У супермаркет – лише зі списком, головне правило багатьох господинь. Насправді, походи в магазин зі списком дозволять зекономити й не купити непотрібних продуктів.

 

Перед тим, як йти до супермаркету, обов’язково складайте списки. Також дуже важливо дотримуватися додаткового правила − брати рівно стільки грошей, скільки вам необхідно. Коли у вас є затверджений список того, що вам потрібне, усе інше не відволікатиме.

Усі супермаркети побудовані так, щоб змусити вас купувати більше, частіше. Часто ми усі помічаємо, як візок наповнюється непотрібними на сьогодні товарами по дорозі до того місця, де продається щось необхідне. Через це чек стає набагато більшим, ніж ви розраховували.

 

Робіть список необхідних товарів і наслідуйте його невідступно. Інакше кожен похід у магазин буде руйнівним для гаманця. Звісно, з першого разу це зробити складно, але поступово вам удасться себе привчити до покупок за списком. Також намагайтеся не ходити в супермаркети голодними, тому що теж є ризик накупити різної смакоти і не завжди корисної.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x