Романа Сущенка обрали головою Асоціації ветеранів спорту Черкаської області

Романа Сущенка обрали головою Асоціації ветеранів спорту Черкаської області

11 березня 2021 року комунальною установою Черкаської обласної ради  «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено нараду за участю першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка та начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Іван Солодкий.

 

У ході наради було обговорено стан справ ветеранського спортивного руху в області та перспективи його подальшого розвитку. Про це повідомляють у Черкаській ОДА.

 

Звертаючись до присутніх, Роман Сущенко зазначив, що спорт – це завжди наведення мостів, а не зведення стін. Цього можна досягти лише шляхом діалогу та взаємної поваги між спортивним рухом та державними органами влади на всіх рівнях. Тому лише шляхом відвертого діалогу і спільної праці ми зможемо досягти нових успіхів і у ветеранському спорті.

 

Під час наради нагороджено Подяками управління у справах сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації за значні досягнення на Всеукраїнських та Міжнародних спортивних аренах та розвиток ветеранського руху ветеранів спорту Ткачук Антоніну Іванівну та Іваненко Володимира Григоровича. Саме вони своїм власним прикладом показують молодому поколінню, як важливо займатися спортом, підтримувати себе в чудовій спортивній формі та добиватися перемог.

– В цьому році наші спортсмени-ветерани братимуть участь у ІХ літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті Михайла Марковича Баки. Означені змагання проводяться з метою сприяння реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту; збереження та примноження спортивної слави України; популяризації здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України, – відмітила заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Уфімцева.

 

 

За результатами обговорення стану справ було ухвалено рішення про створення Асоціації ветеранів спорту Черкаської області, головою якої одноголосно обрано першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка, заступниками:  голову обкому профспілки працівників науки і освіти Анатолія Стеценка та заступницю начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяну Уфімцеву.

Окрім того, в ході зустрічі розглянули інші організаційні питання, в тому числі, обрано президію Асоціації, почесним головою якої став  Микола Петренко – ексчемпіон Європи з волейболу, кандидат у майстри спорту. До складу президії увійшли також директорка комунальної установи «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Черкаської обласної ради Альона Норенко, директор СШ №10, президент спортивного клубу «Шанс» Василь Хилько, представники федерацій: волейболу − Сергій Пасєка та дзюдо − Володимир Римар.

Обговорюючи перспективи розвитку спорту серед ветеранів та подальшої діяльності Асоціації, Роман Сущенко підкреслив, що президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка підписав Угоду з міжнародними асоціаціями ветеранів спорту щодо співпраці і розвитку цього руху в нашій державі.

Нею передбачено участь ветеранів України в змаганнях міжнародного рівня та проведення таких змагань ветеранів у нас. Асоціація в Черкаській області може стати базовою для організації і проведення таких змагань. Звичайно, за підтримки і взаємодії з органами влади, федераціями та громадськими спортивними організаціями.

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x