На оздоровлення черкаських дітей спрямували майже 6 млн грн

На оздоровлення черкаських дітей спрямували майже 6 млн грн

На виконання рішення Черкаської міської ради «Про затвердження програми соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки» департамент соціальної політики здійснює придбання путівок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Про це інформують у Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.

 

Цьогоріч розмір бюджетних призначень на закупівлю путівок склав 5 811 600 грн. Як повідомляє заступник директора департаменту-начальник управління розвитку соціальної сфери Юлія Ніконенко, таку рекордну суму на оздоровлення дітей виділено вперше.

На ці кошти департаментом заплановано придбати 769 путівок для відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на узбережжі Чорного моря (крім узбережжя АР Крим) в червні – серпні 2021 року протягом 14 календарних днів.

 

Наразі триває процедура підготовки до проведення конкурентних процедур закупівель. Як тільки тендер буде проведено, департамент соціальної політики розпочне прийом документів, необхідних для отримання путівки.

 

 

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x