Відкриття масштабного ТРЦ «Cherkasy Mall» заплановане на 2022 рік

Відкриття масштабного ТРЦ «Cherkasy Mall» заплановане на 2022 рік

У Черкасах тривають роботи з реконцепції та інтенсивного розвитку масштабного ТРЦ «Cherkasy Mall». Після створення керуючої компанії – Сommercial Property Management (СРМ) – завершили повний комплексний ребрендинг ТРЦ. Крім того, команду ТРЦ посилили завдяки залученню професійного консультанта – компанії Colliers Ukraine.

За словами засновника СРМ Андрія Іоанно, зараз триває кардинальна зміна концепції внутрішніх просторів, у зв’язку з чим відкриття ТРЦ перенесли на 2022 рік.

– Перед нами стоїть завдання створити суперрегіональний торговий центр, яким зможемо згодом успішно управляти. Тому ми залучаємо найбільших операторів, формуючи унікальний для регіону tenant-mix. І для здійснення таких амбітних планів ми вирішили посилити команду проекту залученням провідних фахівців на ринку нерухомості – міжнародної консалтингової компанії Colliers Ukraine. У рамках ексклюзивного договору її експерти нададуть повний спектр послуг із розробки концепції, архітектурних рішень торгових галерей і брокериджу торгового комплексу, – повідомив Андрій Іоанно.

Незважаючи на активну роботу в регіонах, компанія Colliers Ukraine вперше заходить до Черкас.

– Радіємо нашій співпраці з Commercial Property Management. Ми вважаємо Черкаси регіоном із хорошим потенціалом, де в перспективі 2022 року Cherkasy Mall – наймасштабніший проєкт міста. Команда Colliers Ukraine розпочала активну роботу, і ми готові докласти максимум зусиль для реалізації якісного й успішного проекту, – прокоментував початок співпраці провідний експерт Colliers Ukraine в сегменті торговельної нерухомості Ігор Заболоцький.

За його словами, Черкаси – перспективний регіон, у якому не так багато якісних торгових центрів, а Cherkasy Mall – найбільший торговий центр міста. Отже, можна сказати, що в Cherkasy Mall немає і не буде конкурентів, оскільки в найближчій перспективі реалізація подібних проектів не передбачається.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x