Нова звичка з «Новою Добою»

Нова звичка з «Новою Добою»

Продавати речі, які не носиш, – це ефективний спосіб звільнити шафу від непотрібного одягу та хороша звичка для людей, які не люблять накопичувати речі вдома. Важливо розуміти, що елемент гардеробу подарує позитивні емоції ще комусь, а не просто лежатиме у шафі та припадатиме пилом.

Схема дуже проста: якщо хочеться придбати нове пальто, а вдома вже є дві куртки й вони у хорошому стані – можна продати одну річ, аби звільнити місце для обновок. Таке правило допомагає більш свідомо ставитися до гардероба і зберігати лише те, що носиш.

Продавати варто актуальний одяг, а не лише те, що вже не потрібне. Так більша ймовірність, що його придбають. Також варто зважати на товарний вигляд речей. Найкраще і найлегше реалізувати верхній одяг, взуття, джинси та аксесуари. Усе інше – білизну, купальники та футболки завжди можна трансформувати в домашній одяг.

Як продавати речі, які не носите:

Переберіть гардероб

Насамперед необхідно розкласти весь одяг, відсортувати улюблені речі та покласти назад у шафу. Потім варто проаналізувати те, що залишилося, та обрати вбрання, яке можна продати. Наприклад, стильні й нові речі, які не «вписуються» у гардероб або не поєднуються з іншим одягом у шафі. Позбувайтеся шкідливої звички залишати речі на «колись знадобиться». Одяг, який вже втратив товарний вигляд, можна носити вдома або віддати на переробку.

Зробіть фото

Спершу варто випрати та попрасувати речі. Це важливий пункт: ви передаєте одяг іншим – він має бути без плям і потертостей. Тоді й на фото вбрання матиме охайніший вигляд.

Найкраще фотографувати одяг на собі – у повний зріст і з усіх ракурсів. Можна навіть зняти заміри: обхват грудей, стегон і талії.

 ПОРАДА: робити одразу багато фото та фіксувати деталі. Потенційний покупець може попросити більше світлин, і вони у вас будуть – не потрібно буде знову фотографувати речі.

Визначте вартість

Не варто зациклюватися на тому, аби заробити якнайбільше грошей. Не завищуйте ціну навмисно. Проаналізуйте ринок, з’ясуйте за скільки продають дібрані вами речі та зазначте справедливу, ринкову ціну.

Якщо річ не продається за 500 гривень, знижуйте ціну, не бійтеся віддавати чи дарувати одяг. Навіть 100 чи 200 гривень за річ – це вже плюс, інакше вона б просто лежала у шафі.

Оприлюдніть речі на різних платформах

Найкраще продавати речі на особистій сторінці в соцмережах, а також у групах-барахолках на Facebook і спеціальних сервісах, як-от: OLX чи Shafa.ua. Опис одягу варто робити максимально детальним: зазначайте стан речі, повідомляйте про дефекти та інші особливості одягу. Це пришвидшить комунікацію з потенційним покупцем.

НАДСИЛАЙТЕ ОДЯГ ЛИШЕ ПІСЛЯ ПЕРЕДОПЛАТИ. Особливо, якщо продаєте одяг людям з інших міст. Покупець може не переказати гроші або не забрати річ з пошти. Ви або втрачаєте гроші, або час на відправлення чи повернення одягу. Якщо клієнт не хоче оплачувати відразу всю суму – можна попросити частину.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x