Черкащан запрошують на тиждень цифрової грамотності

Черкащан запрошують на тиждень цифрової грамотності

Цьогоріч Мінцифра проведе масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту “Дія.Цифрова освіта”.

Європейський тиждень цифрової грамотності – це щорічна кампанія, яку проводять із метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводять її у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі.

Цьогоріч ініціативу вже підтримали близько 30 брендів.

Більше деталей можна дізнатися на офіційній веб-сторінці проєкту. Також є фейсбук-івент з усіма активностями Мінцифри та партнерів. Інформацію про активності в рамках Європейського тижня цифрової грамотності можна відстежувати в соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.

Мінцифра розробила Open Pack дизайн-матеріалів Європейського тижня цифрової грамотності для друку і використання онлайн, який кожен охочий може використовувати для участі в кампанії.

Детальна програма (доповнюється) подій Європейського тижня цифрової грамотності в Україні 22-28 березня 2021 року.

Під час час офіційного відкриття Європейського тижня цифрової грамотності в Україні заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на місії Мінцифри —  трансформувати життя людей, бізнес, інституції за допомогою цифрових технологій.

Графік подій Європейського тижня цифрової грамотності в Україні за покликанням.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x