Олег Петренко ініціює розгляд передачі «державних» акцій «Черкасиобленерго» в управління облраді

Олег Петренко ініціює розгляд передачі «державних» акцій «Черкасиобленерго» в управління облраді

Господарський суд Черкаської області припинив процес банкрутства ПАТ «Черкасиобленерго», який тривав протягом 16 років. Про це повідомило керівництво підприємства разом із дотичними до вирішення проблеми депутатами Верховної ради України різних скликань. Аби уникнути в подальшому подібних ситуацій, депутат Верховної ради України 8-го скликання, депутат Черкаської обласної ради Олег Петренко запропонував передати акції «Черкасиобленерго», якими розпоряджається держава в особі Фонду держмайна, в управління Черкаській обласній раді.

 

– Протягом чотирьох років ми з підприємством пройшли пліч-о-пліч шлях від етапу боротьби за виживання, функціонування, виплати піврічної заборгованості з зарплати до етапу стабілізації роботи, покращення всіх показників та, врешті, динамічного розвитку підприємства, – говорить Олег Петренко.

Як голова постійної комісії з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської облради Олег Петренко зазначив, що «Черкасиобленерго» має підтримку депкорпусу. Нині він із колегами вивчає питання про звернення до Кабінету міністрів щодо передачі в управління Черкаської обласної ради акцій «Черкасиобленерго», які належать державі.

– Події багатьох останніх років свідчать про те, що ми тут на місці зможемо ефективніше управляти цими акціями, – переконаний Олег Петренко. – Депутати облради представляють сотні тисяч виборців, які кожного дня користуються послугами підприємства, нам тут ближчі проблеми підприємства і зрозуміліші, ніж чиновникам Фонду держмайна. На нинішньому етапі я також сподіваюсь, що буде послідовною позиція фонду держмайна при вирішенні спірних питань з «Азотом», тому що в результаті має і енергоринок отримати заборгованість, і в той же час найбільше бюджетоутворююче підприємство міста повинно далі стабільно працювати, а його працівники годувати свої сім’ї.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x